GELİŞMİŞ TEKNOLOJİLERİ KULLANAN ÖNCÜ 3 BÖLGENİN TEDARİKÇİSİYİZ

Haber

Koel Electronics ile İstanbul Festivali’nde Müzik ve Eğlencenin Ritmini Yakala!

Koel Electronics olarak 2-18 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan İstanbul Festivali’nde bu yıl da ‘Tematik Sponsor’ olarak yer almaktan mutluluk duyuyoruz.

Focus İstanbul tarafından bu yıl üçüncü kez organize edilen Türkiye’nin en geniş kapsamlı müzik ve yaşam festivali İstanbul Festivali, 2-18 Ağustos tarihleri arasında Festival Park Yenikapı’da gerçekleştirilecek. Konserler, sahne şovları, birbirinden sürpriz gösteriler, yaratıcı çocuk atölyeleri, heyecan dolu e-spor turnuvaları ve benzersiz lezzetlerin yer aldığı İstanbul Festivali’nde Manga, Reynmen, Semicenk, Hande Yener, Lost Frequencies, Mavi Gri, Fatma Turgut, Duman, Kenan Doğulu, Tiesto, Mabel Matiz, Mor ve Ötesi, BEGE, Blok3, Jason Derulo, Yıldız Tilbe, Motive, Emir Can İğrek, Sertab Erener, Can Ozan, Dolu Kadehi Ters Tut, Yayla Trio ve Pinhani gibi birbirinden özel isimler sahne alacak.

Koel Electronics tematik sponsorluğunda gerçekleştirilecek bu keyifli etkinlikte yazın ve festivalin tadını birlikte çıkarmak dileğiyle…

Festival Adresi:

Festival Park Yenikapı, Fatih / İstanbul

Festival Girişi: 16.00

Konser Başlangıç: 21.30

Diğer Haberler