ARROW

Arrow Elektronik, endüstriyel ve ticari elektronik bileşenlerin ve kurumsal bilgi işlem çözümlerinin kullanıcıları için küresel ürün, hizmet ve çözüm tedarikçisidir. Bir tedarik kanalı ortağı olarak Arrow, küresel satış ağı aracılığıyla 150.000 orijinal ekipman üreticisine, katma değerli acentelere, sözleşmeli üreticilere ve ticari müşterilere hizmet vermektedir.

Arrow, dünya çapında 80’den fazla ülke ve bölgede 300’den fazla satış organizasyonuna, 45 dağıtım ve katma değerli merkeze sahiptir. Arrow, dünya çapında 18.800 çalışanı olan bir Fortune 500 şirketi olarak, iletişim elektroniği, bilgi sistemleri, ulaşım, tıbbi elektronik, endüstriyel ve tüketici elektroniği gibi pazarlar için çok çeşitli teknik çözümler sunmaktadır.

Arrow, müşterilere tüm ürün döngüsü boyunca profesyonel teknoloji ve hizmetler sunar. Arrow bunu doğru zamanda ve doğru yerde, doğru ürün ve fiyatla gerçekleştirir.

AVNET

Avnet, tasarım, ürün, pazarlama ve tedarik zinciri yeteneklerine sahip küresel bir teknoloji çözümleri şirketidir. Yarı iletkenler, ara bağlantı, pasif ve elektromekanik dahil olmak üzere elektronik bileşenleri ve elektronik bileşen üreticilerinden diğer entegre bileşenleri otomotivden medikal, savunma ve uzay-uzay gibi çeşitli marketlere pazarlar, satar ve dağıtır. Şirket ayrıca anahtar teslimi ve özelleştirilmiş tasarım, yeni ürün tanıtımı, üretim, tedarik zinciri, lojistik ve satış sonrası hizmetler dahil olmak üzere ürün yaşam döngüsü boyunca müşteri destek seçenekleri sunmaktadır. Ayrıca mühendislere ve girişimcilere kitler, araçlar, elektronik bileşenler ve endüstriyel otomasyon bileşenlerinin yanı sıra test ve ölçüm ürünlerinden oluşan bir portföye sahiptir.

 

CHIP ONE STOP

Chip One Stop, Japonya’da çevrimiçi alışveriş / ürün kataloğu hizmetleri sunan önde gelen yarı iletkenler ve elektronik bileşenler distribütörüdür. Şirket, zaman kazandıran tek noktadan alışveriş – web sitesi hizmeti sağlayarak dünyanın önde gelen elektronik bileşen üreticileri ve distribütörleri ile iyi bir ortaklık kurmuştur. Şirketin alışveriş web sitesi, elektronik sektöründeki müşterilerin şirket tarafından seçilen çevrimiçi stok parçalarını aramasına ve satın almasına olanak tanır. Ayrıca ilgili tedarik destek hizmetleri de sağlar.

Tasarım, geliştirme, deneme üretimi, küçük ölçekli seri üretim ve acil dağıtım ihtiyaçları için profesyonel hizmetler sunar.

Müşteri odaklı hizmetler (teslimat, fiyat, miktar) ile yaklaşık 43 milyon parça modeli, teknik bilgi, envanter, fiyat veri tabanından oluşan bir ağa sahiptir.

700’den fazla parça üreticisi, özel tedarikçi ile istikrarlı bir işbirliği içerisindedir.

DIGI-KEY ELECTRONICS

1972’deki kuruluşundan bu yana, Digi-Key müşterilerine en geniş çeşitlilikte stoktan elektronik bileşenleri ve en iyi hizmetleri sunmaya ve prototipten üretime kadar tüm tasarım sürecinde mühendislere yardımcı olmaya kendini adamıştır. Bu konsepte dayalı olarak şirket, Kuzey Amerika, Avrupa ve Asya’da ürün tedarik yetenekleri, hizmet hızı ve sorulara yanıt gibi bir dizi sektör anketinde birçok ticari açıdan mükemmel derecelendirmeler almıştır.

Servis ve destek sistemi, müşteri ihtiyaçlarına cevap vermek için özel olarak tasarlanmıştır. Bu sistemler, ilgili değişikliklere yanıt vermek ve “birinci sınıf” müşteri hizmeti standartlarına ulaşmak için sürekli olarak geliştirilmiştir.

Digi-Key, birçok düzeyde benzersizliği sayesinde müşterilerine en iyi hizmeti sunar.

Digi-Key, 750’den fazla endüstri lideri elektronik bileşen tedarikçisinin yetkili distribütörüdür. Bu nedenle, Digi-Key müşterileri, sipariş edilen ürünlerin üretici tarafından doğrudan Digi-Key’e sağlanan orijinal ürünler olduğundan emin olabilirler.

Müşterileri eğitmek ve piyasadaki sahte ürünleri azaltmak için Digi-Key, Kuzey Amerika Elektronik Bileşen Endüstrisi Birliği’ne (ECIA), İngiliz Elektronik Bileşen Tedarik Ağı’na (ECSN) katıldı ve Çin Elektronik Distribütörleri Birliği’nin (CEDA) bir üyesi olmuştur.

Digi-Key, herhangi bir zamanda 1 milyondan fazla hazır ürünü stoklamaktadır ve bunlar, Minnesota, ABD’deki Thief River Falls’daki merkezden sevk edilebilir, bu nedenle hazır ürünler için teslim süresi yoktur.

65.032 metrekare bir dağıtım deposunda birçok ürün stoklayan firma, böylece siparişlerin % 99’u siparişin verildiği gün sevk edilebilir. Digi-Key’in her gün gönderdiği ortalama sipariş sayısı yaklaşık 15.000’dir.

FARNELL

Farnell element14, elektronik sistem tasarımı, bakımı ve onarımı için teknoloji ürünleri ve çözümlerinin yüksek hizmet dağıtımcısıdır. En son ürünleri, hizmetleri ve geliştirme yazılımlarını bir araya getirir; bunların tümü, alıcıların ve mühendislerin meslektaşlarına ve profesyonellere, çok çeşitli bağımsız teknik bilgilere ve yardımcı araçlara erişebildiği yenilikçi bir çevrimiçi mühendislik topluluğuna bağlıdır.

Farnell element14, müşterilerinin yeni bir teknoloji araştırmak, elektronik bir ürün tasarlamak veya mevcut bir sistemi onarmak için parça aramak gibi projelerini takip etmek için ihtiyaç duyduğu yanıtları ve parçaları bulmak için küresel bir kaynak olarak hizmet eder. 1939 yılında kurulmuştur ve merkezi Birleşik Krallık’tadır.

FUTURE ELECTRONICS

1968 yılında kurulan Future Elektronik, elektronik bileşenlerin dağıtımında küresel bir liderdir. Bugün endüstrinin en saygın ve yenilikçi şirketlerinden biri olarak kabul edilmektedir. Merkezi Montreal’de bulunan Future Elektronik, dünya çapında 44 ülkede 169 lokasyonda faaliyet gösteriyor ve mükemmel hizmetler sağlama, verimli ve kapsamlı küresel tedarik zinciri çözümleri geliştirme konusunda iyi bir üne sahiptir.

Şirketin başarısı, temel olarak tedarikçiler ve müşterilerle yakın iş ortaklıkları sürdürme taahhüdünün yanı sıra tasarım-üretim döngüsünün tüm aşamalarında ticari ve teknik yeteneklerine dayanmaktadır.

Future Elektronik küresel olarak entegre edilmiştir ve gerçek zamanlı envanter kullanılabilirliği ve erişimi sağlarken aynı zamanda küresel operasyonların, satışların ve pazarlamanın tam entegrasyonunu sağlayan bir BT altyapısı tarafından desteklenmektedir.

Future Elektronik, en gelişmiş mühendislik / tasarım yeteneklerini ve teknik çözümleri, ödüllü müşteri hizmetlerini, birinci sınıf küresel ticaret uyum programını ve dünyanın en büyük satışa hazır envanterini sağlayan en yetkin satış ekibine sahiptir.

MOUSER ELECTRONICS

Mouser Elektronik, sektördeki 700’den fazla üst düzey üreticinin 5 milyondan fazla ürününü temsil eden, yarı iletkenlerin ve elektronik bileşenlerin dünyaca ünlü bir yetkili distribütörüdür. Bu üst düzey üreticilerin en yeni ürünlerini ve teknolojilerini tasarım mühendislerine ve alıcılara hızlı bir şekilde tanıtmaya odaklanmıştır. Zengin ürünleri arasında yarı iletkenler, konektörler, pasif bileşenler ve elektromekanik ürünler yer almaktadır.

Mouser Elektronik, Müşteri Hizmetlerinde Mükemmellik Ödülü’nü kazanmaya devam eden yarı iletkenlerin ve elektronik bileşenlerin tek yetkili distribütörüdür. Dünya çapında stratejik olarak önemli 23 bölgede faaliyet göstermektedir.

TTI

Merkezi Fort Worth, Texas’ta bulunan TTI, 2021 yılında 50. yılını kutladı. Pasif, konektör, elektromekanik ve ayrı bileşenler sağlayan dünyanın önde gelen yetkili dağıtıcılarından biridir.

TTI’nin kapsamlı ürün yelpazesi ve tedarik zinciri çözümleri, şirketi küresel endüstriyel, askeri, havacılık ve tüketici elektroniği üreticilerinin tercih edilen distribütörü yapıyor. TTI’nin kapsamlı ürün yelpazesi şunları içerir: dirençler, kapasitörler, konektörler, ayrı cihazlar, potansiyometreler, düzelticiler, manyetik ve devre koruma bileşenleri, teller ve kablolar, tel yönetimi, tanımlama ürünleri, uygulama araçları ve elektromekanik ekipman. Bu ürünler birçok üretici arasındaha verimli, daha güvenilir ve daha ida dağıtılmaktadır.

TTI’nin Kuzey Amerika, Avrupa ve Asya’da 100’den fazla konumda 4.700’den fazla çalışanı bulunmaktadır.

VERICAL

2007 yılında kurulan Verical, elektronik endüstrisinde geniş, güvenilir bir kaynak envanterine sahip çevrimiçi pazaryeri işletmektedir. Dünya çapında 750’den fazla önde gelen üretici ve distribütör, satılmamış envanterlerini Verical’da rekabetçi fiyatlarla yayınlamaktadır.

Verical, yüksek kaliteli elektronik bileşenler için güvenilir bir çevrimiçi pazardır. Yalnızca doğrudan komponent üreticileri, yetkili veya franchise distribütörleri tarafından sağlanan envanteri pazarlıyorlar.

Verical.com’da ürün yayınlayan tüm şirketler, ürünleri için yetkilidir veya doğrulanabilir sertifikalar sağlarlar.

Çevrimiçi pazar aracılığıyla satılan her ürünün kaynağına kadar izlenebileceğine ve kalite güvencesine sahip olacağına güvenebilirsiniz.

TRANSFER MULTISORT ELEKTRONIK (TME)

Transfer Multisort Elektronik, 1990 yılından bu yana faaliyet gösteren, farklı kuşakların temsil ettiği bir aile şirkettir. 30 yılı aşkın bir süredir istikrarlı bir şekilde büyüyen şirket, uzun yıllara dayanan deneyimi ile elektronik ve elektroteknik bileşenlerin, imalat ekipmanları ve endüstriyel otomasyon çözümlerinin küresel distribütörlerinden biridir.

TME; 1400 üreticiden 950.000’den fazla hemen tedarik edilebilir ürün ve 500.000’e yakın depolama noktası ile tüm dünyada yaklaşık 150 ülkeye hizmet sunmaktadır.