Amerika, Avrupa ve Uzakdoğu olmak üzere
3 farklı lokasyondan ürünlerimizi temin etmekteyiz.

Her hafta düzenli olarak yapmış olduğumuz yüklemeler sayesinde müşterilerimizin ürün temini sorununu hızlıca çözmekteyiz.

AMERİKA

Digikey ve Mouser firmalarından her hafta kendi yüklemelerimizi çıkarmaktayız. Rochester, TTI America, Arrow, Avnet, Future, Verical ve Master gibi global distribütör firmalardan iki haftada bir kendi yüklemelerimizi çıkarmaktayız.

Express kargo hizmetimizle ürünleri kısa sürede temin edip müşterilerimize ulaştırmaktayız.

AVRUPA

Avrupa’da stok bulduğumuz malzemeleri Farnell ve Rutronik gibi global distribütör firmalardan düzenli olarak yüklemeler çıkararak hızlı bir şekilde temin etmekteyiz.

UZAKDOĞU

Çin’de Shenzhen bölgesinde partner firmalarımız sayesinde düzenli olarak her hafta yüklemeler çıkararak Express kargo hizmetiyle kısa sürede ürün temin etmekteyiz.

Partner firmamız sayesinde ürünlerin Türkiye’ye gelmeden önce orijinalliği test edilip, onayı alındıktan sonra gönderimi gerçekleştirilmektedir. Güçlü ağımız sayesinde sadece orijinal ürün tedariği yapan firmalar ile çalışmaktayız. Aynı zamanda üretimden kalkmış, stok sorunu yaşanan(obsolete) ürünleri bulma konusunda uzman ekibimiz sayesinde müşterilerimize destek olmaktayız.

Ayrıca prototip veya çok adetli PCB siparişlerinizde, müşterilerimize güvenilir express teslim hizmeti sunmaktayız.