1968 yılında kurulan Future Elektronik, elektronik bileşenlerin dağıtımında küresel bir liderdir. Bugün endüstrinin en saygın ve yenilikçi şirketlerinden biri olarak kabul edilmektedir. Merkezi Montreal’de bulunan Future Elektronik, dünya çapında 44 ülkede 169 lokasyonda faaliyet gösteriyor ve mükemmel hizmetler sağlama, verimli ve kapsamlı küresel tedarik zinciri çözümleri geliştirme konusunda iyi bir üne sahiptir.

Şirketin başarısı, temel olarak tedarikçiler ve müşterilerle yakın iş ortaklıkları sürdürme taahhüdünün yanı sıra tasarım-üretim döngüsünün tüm aşamalarında ticari ve teknik yeteneklerine dayanmaktadır.

Future Elektronik küresel olarak entegre edilmiştir ve gerçek zamanlı envanter kullanılabilirliği ve erişimi sağlarken aynı zamanda küresel operasyonların, satışların ve pazarlamanın tam entegrasyonunu sağlayan bir BT altyapısı tarafından desteklenmektedir.

Future Elektronik, en gelişmiş mühendislik / tasarım yeteneklerini ve teknik çözümleri, ödüllü müşteri hizmetlerini, birinci sınıf küresel ticaret uyum programını ve dünyanın en büyük satışa hazır envanterini sağlayan en yetkin satış ekibine sahiptir.