1972’deki kuruluşundan bu yana, Digi-Key müşterilerine en geniş çeşitlilikte stoktan elektronik bileşenleri ve en iyi hizmetleri sunmaya ve prototipten üretime kadar tüm tasarım sürecinde mühendislere yardımcı olmaya kendini adamıştır. Bu konsepte dayalı olarak şirket, Kuzey Amerika, Avrupa ve Asya’da ürün tedarik yetenekleri, hizmet hızı ve sorulara yanıt gibi bir dizi sektör anketinde birçok ticari açıdan mükemmel derecelendirmeler almıştır.

Servis ve destek sistemi, müşteri ihtiyaçlarına cevap vermek için özel olarak tasarlanmıştır. Bu sistemler, ilgili değişikliklere yanıt vermek ve “birinci sınıf” müşteri hizmeti standartlarına ulaşmak için sürekli olarak geliştirilmiştir.

Digi-Key, birçok düzeyde benzersizliği sayesinde müşterilerine en iyi hizmeti sunar.

Digi-Key, 750’den fazla endüstri lideri elektronik bileşen tedarikçisinin yetkili distribütörüdür. Bu nedenle, Digi-Key müşterileri, sipariş edilen ürünlerin üretici tarafından doğrudan Digi-Key’e sağlanan orijinal ürünler olduğundan emin olabilirler.

Müşterileri eğitmek ve piyasadaki sahte ürünleri azaltmak için Digi-Key, Kuzey Amerika Elektronik Bileşen Endüstrisi Birliği’ne (ECIA), İngiliz Elektronik Bileşen Tedarik Ağı’na (ECSN) katıldı ve Çin Elektronik Distribütörleri Birliği’nin (CEDA) bir üyesi olmuştur.

Digi-Key, herhangi bir zamanda 1 milyondan fazla hazır ürünü stoklamaktadır ve bunlar, Minnesota, ABD’deki Thief River Falls’daki merkezden sevk edilebilir, bu nedenle hazır ürünler için teslim süresi yoktur.

65.032 metrekare bir dağıtım deposunda birçok ürün stoklayan firma, böylece siparişlerin % 99’u siparişin verildiği gün sevk edilebilir. Digi-Key’in her gün gönderdiği ortalama sipariş sayısı yaklaşık 15.000’dir.

Düzen Haftalık
Yükleme Kapanış Günü Cuma
Yükleme Kapanış Saati 18:00
Teslim Süresi 7 – 10 Gün
Teslimat Depo Teslim